O Nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „TECHNET” jest firmą, która na rynku producentów krzeseł obrotowych istnieje od 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Ząbkowskiej 17 A. Od początku działalności posiada określoną formę własności w ramach, której funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Rozwój firmy jest ściśle związany z kształtowaniem się rynku producentów tej branży w Polsce po roku 1989. Pierwsze modele krzeseł obrotowych oparte na prostej konstrukcji, ale bardzo funkcjonalne, trwałe i niezawodne w działaniu. Z każdym rokiem powiększana była oferta produktów kierowanych na rynek. Zmianie ulegały również technologia produkcji, co pozwalało zunifikować proces produkcji dostosowując charakter produkcji do potrzeb naszych potencjalnych klientów.

Równolegle z produkcją gotowych wyrobów realizujemy zlecenia specjalne. Wytwarzamy elementy metalowe / postumenty / stanowiące specjalistyczne konstrukcje nośne podejmowanych przez naszych kontrahentów przedsięwzięć adaptacyjno wykończeniowych .

 

Menu Rozwijane

Menu Rozwijane EN

Katalog

Powered by JoomlaGadgets